Мережа оздоровчих центрів методики Євмінова в Одесі

МЕ лфк дети лфк для врослых 

Массаж шеи в Одессе космо лфк дети 1 лфк инд

космо лфк дети проф с гантел doski i evminov Тренажер для стоп11

Ваше здоров'я і Ваш час - це безцінний дар, який ви довіряєте нашій команді - тому запрошуємо в наші центри, щоб Ви на собі відчули, що таке прилив сил і бадьорості, як можна відчувати себе добре після однієї або двох процедур, а після і зовсім без нагляду тренерів - в домашніх умовах або в тренажерному залі.

 

Сьогодні, здоровий спосіб життя-це напрямок, який вибирає усвідомлена людина, беручи на себе відповідальність за своє життя і життя своїх близьких. Ми також слідуємо цьому напрямку і хочемо поділитися з вами тим, що ми вміємо найкраще - уважне відновлення хребта і всього організму.

Фахівці своєї справи об'єдналася, щоб ефективно допомагати вам і підтримувати самостійно своє здоров'я. Досвід і комплексний підхід до лікування хребта і суглобів дає можливість швидко, і ефективно впоратися з поставленим завданням. Ми наочно бачимо і спостерігаємо ефективність обраної методики і щодня застосовуємо свій досвід на шляху до вашого одужання.

 

Основний напрямок нашої діяльності - кінезіотерапія - лікування рухом.
Використовуючи цей метод лікувального впливу, при відновленні хребта і суглобів після травм і операцій, при лікуванні болю в суглобах і болю в спині, ми робимо упор на активну, грамотно розроблену, поетапну і послідовну програму відновлення, яка впливають на причину захворювання і дозволяють вирішити багато проблем з опорно-руховим апаратом: болі в спині і суглобах, скутість, малорухливість, порушення координації і моторних навичок.

Створені всі умови для вашого якнайшвидшого одужання, а саме для вас:

- Кваліфікований лікар-вертебролог: мануальний терапевт, ортопед, травматолог поставить діагноз і зробить висновок, за необхідності направить на додаткове обстеження. Призначить необхідний курс лікування і простежить за виконанням призначення. Доктор передає свої призначення тренеру-реабілітологу для подальшого використання їх на індивідуальних тренуваннях.
- Методисти-реабілітологи допоможуть вам природно і органічно відновити свою форму і підберуть індивідуальний комплекс вправ для щоденного використання, який м'яко і з користю доповнить ваше життя.
- Майстри масажу отримували свій досвід у кращих фахівців своєї справи України та зарубіжжя.


Об'єднання таких практик як: масаж, кінезіотерапія з використанням профілактора Євмінова, ЛФК, мануальна терапія, дозволяє повноцінно і результативно працювати з поставленим завданням.

 

Щодня ми переконуємося в тому, що з дуже багатьма проблемами опорно-рухового апарату можна впоратися не тільки без хірургічного втручання, але і без медикаментів - за умови правильно обраної тактики лікування і належної завзятості.
Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальну програму лікування і реабілітації - в залежності від анамнезу, специфіки захворювання і загального стану здоров'я.

 

Ми використовуємо оригінальну методику, розроблену В'ячеславом Євміновим на Профілакторі - тренажері Євмінова для всіх груп м'язів і суглобів.
Всі фахівці нашого центру: лікарі, масажисти, методисти та інструктори, щорічно, проходять спеціальне авторське навчання методиці від першоджерела, сертифіковані, володіють великим практичним досвідом і завжди орієнтовані на ваше одужання.

 

Профілактика захворювань хребта і суглобів - це ваш шлях до здоров'я.

 

Перед відвідуванням центру необхідний попередній запис:

Запис на консультацію лікаря ортопеда-вертебролога
Запис на заняття з методистом ЛФК

Запис на масаж

 

Перелік філій центру Євмінова в Одесі можна подивитися тут!

 кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93