Товари для батьків в Одесі

Ми полегшимо Ваші щоденні турботи про дітей: хіпсити, слінги, перенесення та інші потреби для полегшення батьківських турбот. Після проходження лікування потрібно підтримувати безболісний стан хребта. І для цього придумано багато пристроїв.

 
У допологовий та післяпологовий період хребет та суглоби відчувають додаткове навантаження. Тому профілактика – тут дуже до речі.
Заняття на профілакторі Євмінова дозволить підготуватися до вагітності та післяпологового періоду.
У нас теж є діти, і ми слухаємо думку мам, весь асортимент ми тестували на собі. Тому ми відібрали найкращі та найнеобхідніші товари для повсякденних завдань.


Болять руки та спина після прогулянки з дитиною?

Є рішення:

хипсит

Хіпсіт (від англ. hip seat – сидіти на стегні) – фізіологічне перенесення для дітей. Є щільним сидінням, яке розміщене на широкому щільному поясі.

Батьки часто носять дитину на стегні, знімаючи частину навантаження зі спини. І часто приходячи додому після прогулянки ви відчуваєте біль у спині, ногах та руках.

Він знімає більшу частину навантаження зі спини та руки батька, розподіляючи її по стегнах завдяки широкому щільному поясу особливої форми. Сидіння хіпситу розташоване під кутом до тіла батька, тому дитина природно під вагою свого тіла притискається до нього.

 

Це чудове переноска для дітей які починають ходити.

Просто посадіть на нього малюка, коли він хоче на руки, і зніміть, коли він хоче бути схожим. При цьому Ви позбавлені необхідності постійно пристібати і відстібати численні ремінці. А ще хіпсит чудово підходить для дітей, які категорично не люблять бути щільно притягнутими слінгом або рюкзаком.

Використання хіпситу рекомендується для дітей від 6 місяців до 3 років. У ранньому віці використання хіпситу небажане. Взагалі ж хіпсит найкраще підходить для недалеких прогулянок. Це відмінний варіант для малюків, які вже ходять ніжками, але часто забираються на руки батькам.

Основна перевага хіпситу – швидкість переміщення дитини з рук та на руки. Всі вони оснащені широким поясом, що добре розподіляє навантаження, надійною застібкою-фастексом.

Широкий пояс хіпситу прокладений тонким ізолоном для кращого розподілу навантаження. Надійність кріплення на талії забезпечується широкою липучкою та застібкою-фастексом фірми YKK. Внутрішня частина прокладена матеріалом нового покоління 3D Air Mesh, що дихає.
Загальна довжина пояса 120 см. Регулюється, підходить на талію від 60 до 110 см. Ширина пояса хіпситу – 15 см.
У кишені на сидінні хіпситу можна носити дрібниці, необхідні на прогулянці. Кишенька розташована так, щоб не заважати ні ніжкам дитини, ні батькам. Кишенька хіпситу застібається на липучку.
Сидіння хіпситу виготовлене з пінополіуретану. Воно абсолютно жорстке, не прогинається під вагою дитини, причому дуже легке. Сидіння хіпситу розташоване під кутом, що дозволяє дитині природно притискатися до батька під власною вагою.
Між сидінням і поясом хіпситу - м'який шар, що амортизує, пом'якшує тиск на стегно. На верхній частині сидіння - м'який шар, що амортизує, для комфорту малюка.
Внутрішня частина хіпситу та верх сидіння виконані з дихаючої тканини нового покоління 3D Air Mesh, яка забезпечує комфорт мамі та малюку.

Тканина хіпситу не потребує прання, достатньо протерти її вологою тканиною або мильною губкою. За бажання можна вийняти сідницю і випрати хіпсит вручну.

 

В комплект входить хіпсит, інструкція з використання, сумочка для зберігання та транспортування.

Безпека хіпситів та відповідність їх медичним критеріям виробів для новонароджених та дітей ясельної групи підтверджено висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/22483 від 30.06.16.

хипсит1

Короткі характеристики:

Тип: хіпсит
Вага дитини: від 6 місяців до 3-х років (до 20 кг)
Матеріал: пінополіуретан, ізолон
Положення дитини: вертикальне
Особливості: всередині матеріал 3D Air Mesh


Рекомендації лікаря вагітним:
Насамперед, вагітна жінка має контролювати свою вагу і не набирати зайвих кілограмів.
У період вагітності дуже важливе взуття — щоб зменшити навантаження на хребет, взуття повинне мати невисокий підбор (близько трьох сантиметрів) та бути за розміром. Крім того, зручне взуття дозволить краще утримувати рівновагу, що через центр тяжкості, що змістився, стало робити складніше.
Вагітній не слід довго стояти, оскільки це дуже негативно позначається на стані хребта.
Спеціальні допологові бандажі дозволяють підтримувати живіт, трохи перерозподілити навантаження на хребет та зменшити біль у спині.
Піднімати та носити тяжкості для вагітної недозволено.
Дуже важливо, щоб вагітна жінка уникала будь-яких стресових ситуацій, які негативно впливають на весь організм і можуть посилити больові відчуття в спині.
Ціна 885 грн.

 

Записатися на консультацію до лікаря-вертебролога.

Записатися на індивідуальне заняття із методистом ЛФК.

кнопка магазин

перейти до магазину--->

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93