Що робить з хребтом Методика Євмінова

подпись  

 

Навіщо нам здоровий хребет або

коротко про методику В'ячеслава Євмінова

 

За даними вчених від захворювань, пов'язаних зі станом хребта страждає 2/3 населення земної кулі. Тому, однією з найактуальніших проблем сьогоднішнього дня є пошук ефективних методів, які могли б відновлювати здоров'я людей.

 

І ми об'єднали найбільш ефективні методи і забезпечили комплексний підхід до вирішення проблем зі здоров'ям. Всі методисти працюють, використовуючи перевірені методи лікування, і один з найбільш ефективних - методика Євмінова. Всі інструктори пройшли навчання у першоджерела і щодня підвищують свою кваліфікацію. Інструктори - сертифіковані.

 

Знання методики дає пояснення:

- про анатомію хребта і основних захворювань у дітей і дорослих,
- розкривається фізіологічне обґрунтування методу,
- призначення вправ для безпечного використання.
Мета :

- створити умови людині і підштовхнути його до активного і здорового способу життя,
- налаштуватися і поставити в пріоритет своє здоров'я,
- знайти способи його зміцнити за будь-яких обставин, покращуючи якість життя.

ПРАВИЛО методики: 

Профілактор Євмінова сам по собі не може вилікувати хвору людину
основою для одужання служить методика Євмінова.


Профілактор Євмінова дозволяє реалізувати цю методику


ЕФЕКТИВНО І БЕЗПЕЧНО.
Вивчити і освоїти методику з використанням Профілактора Євмінова можливо під наглядом лікаря і подальшим навчанням у методиста – інструктора лікувальної фізкультури (ЛФК) за даною методикою.

Навчання у методиста - це буде для вас найкращою гарантією.

 

Навчіться у нас і ви забудете про більшість проблем зі спиною і суглобами!

Хребет - основа тіла

 • хребет забезпечує опорну, амортизаційну, рухову та захисну функції тіла,

 • хребетний стовп є складним кістково-суглобовим апаратом, який складається з хребців, міжхребцевих дисків і розвиненого зв'язково-м'язового апарату,

 • хребет – вмістилище та захист спинного мозку, що забезпечує роботу всіх внутрішніх органів.

  Порушення у сфері хребта призводять до змін у функціонуванні всіх систем організму. Стан хребта безпосередньо залежить від навколишніх м'язів та їх роботи.

   

  М'язи спини мають три шари: два поверхневі - це потужні м'язові групи, що формують фігуру людини і забезпечують всю різноманітність рухової активності. Третій шар – глибокі, короткі, міжхребцеві, міжпоперечні, міжостисті та багатороздільні м'язи, які несуть захисну функцію, зберігаючи всі структури хребетного стовпа. Саме їхнє тренування та розвиток лежить в основі формування так званого "м'язового корсета", що захищає хребет, а також активізує обмінні процеси в хребетно-руховому сегменті.

   

 

Для здорового хребетного стовпа велике значення мають особливості, які обов'язково треба враховувати під час тренування м'язової системи.

1. Фізичні навантаження повинні проводитися в умовах, безпечних для структурних елементів хребта, насамперед міжхребцевого диска.

2. Для глибокого шару м'язів необхідні спеціальні вправи з малою амплітудою руху, що виконуються в повільному повільному темпі, а також статичні вправи з тривалістю напруги 4-6 секунд.

Методика Євмінова розроблена для профілактики, відновлення та лікування проблем, пов'язаних з порушенням у галузі хребта.

Суть методики – спрямований тренінг глибоких м'язів спини, на фоні дозованого витягу, під час виконання вправ на Профілакторі Євмінова.

 

В одній дії одночасно 2 впливи:

Розвантаження - невелике витягування за рахунок положення тіла на похилій площині, що забезпечує безпеку міжхребцевих дисків.

Навантаження – статико-динамічна тренування глибоких м'язів.

 

Це система лікування, відновлення та профілактики захворювань хребта та збереження здоров'я протягом усього життя. Ефективна як у складі комплексного лікування, так і у вигляді монотерапії та дає стабільно високий результат. Може бути використана в лікувально-профілактичних закладах різного профілю, спортивних та тренувальних залах, на виробництві та вдома.

 

Особливості вправ на профілакторі

Вправи для профілактора поділяються на три основні етапи:

 

Перший етап – відновлення. Головне завдання цього етапу – усунення загострення недуги. Ця група вправ дозволяє зменшити біль, нормалізувати харчування тканин, підготувати глибоко розташовані м'язи до перерозподілу навантаження на спину.

 

Етап другий – зміцнення. На цій стадії відбувається зміцнення м'язового та зв'язкового корсету хребта. Ступінь зміцнення м'язів має бути на такому рівні, щоб потім хребетний стовп міг без проблем переносити щоденні навантаження.

 

Останній етап – підтримка. Суть цього етапу – профілактична підтримка нормального функціонування хребта. Крім того, цикл вправ дозволяє знизити швидкість старіння тканин та зменшити знос хребетних дисків.

Замовити консультації та заняття для себе та своєї родини за програмою "Метод Євмінова" можна по телефону +38-098-900-92-93

Загальні рекомендації щодо використання профілактора та методики Євмінова:

 

Відповідно до методичних рекомендацій українського Науково-дослідного інституту ортопедії та травматології, метод кінезіотерапії на Профілакторі Євмінова рекомендований для застосування в лікуванні пацієнтів, які страждають на остеохондроз поперекового відділу хребта. Методичні рекомендації затверджено Міністерством охорони здоров'я України 18.01.2002 р. і на даний час практично застосовуються відділенням реабілітації НДІ ортопедії та травматології, а також у низці інших клінік, включаючи відділення реабілітації НДІ нейрохірургії та центри здоров'я.

 

Кінезіотерапія на профілакторі Євмінова створює основні природні умови існування міжхребцевих суглобів, зв'язків, м'язів хребта, заповнюючи дефіцит рухів та напруг, що виникає у людини в умовах гіподинамії. Наведена методологія побудови комплексів кінезотерапії на профілакторі Євмінова показана для хворих на різних стадіях патологічного процесу як один із основних патогенетичних методів лікування.

 

Абсолютні протипоказання до застосування методики Євмінова:

 • злоякісні новоутворення з метастазами у хребет
 • аневризму аорти та серця
 • тяжкі порушення серцевого ритму
 • туберкульоз тіл хребців
 • гнійний остеомієліт тіл хребців
 • травми спинного мозку з повним або частковим розривом спинного мозку
 • психічні розлади

Тимчасові протипоказання до занять на Профілакторі Євмінова:

 • загальний тяжкий стан хворого
 • підвищення температури тіла вище 37,5"
 • гострі захворювання або загострення хронічних
 • небезпека виникнення кровотечі (дифузна маткова кровотеча)
 • інтоксикації
 • інфаркт міокарда з давністю не менше 12 місяців
 • вагітність більше 22 тижнів
 • артеріальна гіпертензія з ретинопатією та без
 • легенева недостатність зі зниженням ЖЕЛ на 50% і більше від належних величин
 • гострі порушення мозкового кровообігу
 • гіпертонія 3 ступеня
 • виражена недостатність кровообігу (ІІ-Б, ІІІ ст)
 • остеопороз 3 ступеня
 • міастенія

 

Профілактор може бути використаний у медичних закладах, дитячих садках, школах, спортклубах і там, де працюють або відпочивають люди з малорухомим способом життя (працівники управління, що працюють на транспорті, у комп'ютерів, пультів управління, на конвеєрах тощо).

 

Особливо він необхідний тим, чия діяльність пов'язана з великими навантаженнями на хребет (спортсмени, вантажники, водії), щоб відновити хребет після перевантаження та підготувати його до більших навантажень.

 

Головне - регулярно ним користуватися, знати, що робити і правильно дозувати навантаження.

 

Вплив на хребет під час занять на Профілакторі Євмінова несуть відновний характер, при якому ставиться завдання зняти загострення, позбавити людину від болю, прибрати м'язовий спазм, змінити режим живлення міжхребцевих дисків і підготувати глибокі м'язи спини з тим, щоб перерозподілити навантаження на міжхребцеві диски. зв'язки та м'язи, що утримують хребетний стовп, для того, щоб він міг вільно переносити щоденні навантаження, що виникають у житті будь-якої людини.

 

А профілактика, метою якої є підтримання хребта у хорошому функціональному стані та уповільнення процесів старіння та зносу міжхребцевих дисків за допомогою елементарного догляду за хребтом
Такий підхід передбачає, з одного боку, необхідність подолання періоду загострення під контролем фахівця, з іншого боку, можливість самостійного догляду за хребтом вдома чи роботі.

 

Тому лікування за методикою Євмінова проходить у кілька етапів із постійним коригуванням програми.

На прийом до лікаря при собі необхідно мати всі документи або матеріали, пов'язані з вашим захворюванням (виписки та висновки лікарів, знімки тощо).

 

 

Рекомендації та підбір комплексу здійснюється лікарем нашого центру індивідуально, залежно від стану пацієнта. Лікар визначає: початкове навантаження, кут нахилу тренажера, дозування вправ, кратність та темп їх виконання, а також тривалість початкового курсу.

 

Для переходу до наступних комплексів – необхідні повторні консультації лікаря.

Це обов'язкова умова для досягнення гарного та стабільного результату.

кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93