Зміщення хребта - лікування спондилолістезу в Одесі.

Як лікувати спондилолістез - зміщення хребта?

 

Ми успішно лікуємо спондилолістез в Одесі без операції за допомогою кінезотерапії та фізіопроцедур.

Одним із симптомів цього захворювання – це біль у нижній частині спини, т.к. один хребець зміщується щодо інших. Болі в попереку при спондилолістезі нерідко супроводжуються болями в шийному та грудному відділі хребта. Спондилолістез може супроводжуватися не тільки болями, а й неврологічними розладами. Тому спондилолістез - це не тільки ортопедична проблема, а й часто - неврологічна.

Антеролістез - це зміщення або зісковзування хребця вперед, а ретролістез - назад. Напруженість підколінного сухожилля та зниження амплітуди рухів нижньої частини спини – це теж симтоми спондилолістезу. Втрата контролю над роботою кишечника та сечового міхура також є симптомом зміщення хребта.

 

Спондилолістез вкрай рідко може бути травматичним, частіше – це вроджена (диспластична) патологія. У багатьох випадках є супутні диспластичні прояви в хребті: незарощення дужок хребців, збільшення люмбо-сакрального кута - горизонтальний криж, порушення орієнтації міжхребцевих суглобів, збільшення кількості поперекових хребців, виявлення перехідних хребців з особливостями їх розвитку або недорозвинення.

Ми часто стикаємося з цим захворюванням та лікування за методикою Євмінова дає ефективні результати – ми знаємо як лікувати спондилолістез без операції та готові запропонувати вам малобюджетне лікування цього захворювання у наших центрах: адреси філій Одеських центрів Євмінова.

 

Спондилолістез 1-го ступеня
(Зміщення п'ятого поперекового хребця допереду)

Спондилолистез

Спондилолістез 1-го ступеня, коса проекція.
Визначається незарощення дужки хребця
(диспластичний спондилолістез)

 

 

Запис до лікаря-вертебролога в Одесі у Приморському, Київському, Малиновському та в Суворівському районах: 098-900-92-93

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93