Методика Євмінова дітям - Фізкультура у школі та вдома - ЛФК для дітей в Одесі

503

Патологія опорно-рухового апарату займає перше місце в списку захворювань серед дітей дошкільного та шкільного віку. Ця проблема актуальна не тільки в Україні, але і у всьому світі, тому захворювання кістково-м'язової системи визначені ВОЗ, як найважливіший напрямок досліджень наших часів. За результатами досліджень, сколіоз спостерігається у 10% дітей 1-4 класів, в 5-8 класах - 30%, в 9-11 класах - майже у 47% обстежених.

Своєчасне виявлення, лікування і профілактика сколіозів у дітей вважається найважливішим державним завданням, оскільки соціальна значущість сколіотичної хвороби визначається обмеженням життєдіяльності хворих з важкими формами цього захворювання.
Шкільна програма «Постава» була затверджена Міністерством освіти та Інститутом інноваційних технологій України. Програма апробована на дітях різних вікових груп з різноманітними видами порушень постави. Ефективність і результативність даної програми стає можливою завдяки тому, що в ній задіяні не тільки навчальний заклад, але перш за все сім'я. Оскільки батьки отримують достатню інформацію про ступінь викривлення хребта у дитини та різновид порушення постави.

IMGP4449 IMGP4461 IMGP4463

Для вживання заходів з профілактики та лікування порушень постави і сколіотичної деформації хребта у дітей в умовах шкіл та дитячих садків передбачається:
• Укомплектування шкіл спеціальними тренажерами (Профілакторами Євмінова) і методичними посібниками, передбаченими програмою «Постава».
• Обстеження дітей безпосередньо в школах і дошкільних навчальних закладах фото-комп’ютерним методом, який за короткий час дозволяє виявити порушення постави і сколіотичну деформацію хребта, та в динаміці контролювати результати занять.
• Навчання фахівців шкіл та ДНЗ методиці корекції порушень постави у дітей (відповідно до розроблених методичних рекомендацій).
• Навчання і практичні заняття в спец. групах з дітьми, що мають сколіотичну деформацію хребта.
• Практичні заняття на уроках фізкультури на спеціальних тренажерах.
• Контроль за виконанням програми і результату занять здійснюється за допомогою щоденника здоров'я.

Очікувані результати реалізації проекту:
Ефективність і результативність даної програми стає можливою завдяки тому, що в ній задіяні не тільки школа, але перш за все сім'я. Батьки отримують достатню інформацію про ступінь викривлення хребта у дитини або вид порушення постави. Крім того, програма передбачає не тільки діагностику, але пропонує конкретну індивідуальну методику вирішення виявленої проблеми, з можливістю в динаміці регулярно відстежувати результати лікування. Корисність програми «Постава» полягає ще й в тому, що в основі її закладено регулярні фізичні вправи на тренажерах. Це дає можливість не тільки лікувати дитину, а й контролювати її належний фізичний розвиток.

IMGP4499 IMGP4502 IMGP4468

Правильна постава і нормальна статура ставляться до критеріїв, визначаючих стан здоров'я дітей. Формування постави починається у ранньому віці і в основному залежить від сили м'язів та правильного рухового режиму.

Заняття на Профілакторі з Методики Євмінова – найпростіший і найефективніший спосіб формування правильної постави дитини та збереження здорового хребта протягом усього життя.

Фахівці Центру підберуть для дитини індивідуальний комплекс вправ з Методики Євмінова з огляду на вік, фізичний розвиток, стан здоров'я дитини та індивідуальні особливості його організму. Нескладні, але ефективні вправи на Профілакторі з Методики Євмінова допоможуть захистити хребет дитини від навантажень і дати необхідний йому рух. Дитина навчиться розслаблювати напружені м'язи після сидіння, навчиться основ правильного догляду за хребтом, знання яких допомагатиме йому і зараз, і в майбутньому.

 

02 07 03

Дитячі Програми викладаються в ігровій формі у вигляді змагань, припускаючи відстеження та стимулювання особистих досягнень дитини.

Якщо у Вашої дитини сколіоз або порушення постави, і Ви хочете правильно організувати її побут та контролювати правильність занять лікувальною фізкультурою вдома і не тільки – відвідайте індивідуальне заняття для батьків за Методом Євмінова.

 

1. Дитяча Програма Постава програма, розроблена для виявлення порушень постави. Діагностика проводиться фото-комп'ютерним методом, розробленим фахівцями Центру Євмінова та дозволяє виявити найменші порушення постави і стану хребта дітей без застосування рентгена.
За результатами діагностики в рамках Програми Постава, фахівці Центру призначають комплекси вправ в рамках Лікувальних, або Оздоровчих Програм для дітей.

2. Дитячі Лікувальні ПрограмиРозроблено для виправлення порушень постави і лікування сколіозу різного ступеня у дітей і підлітків. Фахівцями Центру Євмінова розроблені і успішно застосовуються такі лікувальні програми для дітей:

  1. Програма для профілактики і лікування порушень постави.
  2. Програма для профілактики і лікування сколіозу I і II ступенів.
  3. Програма для профілактики і лікування сколіозу III і IV ступенів.

Лікувальні Програми для дітей в рамках Методики Євмінова показали свою високу ефективність і успішно застосовуються як в домашніх умовах (після навчання дитини і батьків фахівцями Центру Євмінова), так і в профільних дитячих лікувально-оздоровчих установах, протягом багатьох років.

3. Дитячі Оздоровчі Програми. 

Це комплекси вправ для дітей за Методикою Євмінова, що забезпечують дитині необхідну щоденну рухову активність, що допомагають зміцнити м'язи, що підтримують хребет, сформувати і закріпити правильну поставу.
Програма «Культура хребта» призначена для щоденного застосування в цілях профілактики захворювань хребта. Ця програма вчить основним правилам догляду за головною опорною структурою нашого тіла, для підтримки її здоров'я і функціонального стану. Програма призначена для дітей і дорослих, які не мають захворювань хребта.

4. Дитячі Спеціальні ПрограмиДозволяють отримати не тільки здоровий хребет і красиву поставу, а й додаткові «бонуси» від занять на Профілакторі за Методикою Євмінова.
Програма «Збільшення росту» дозволить дитині зрости більше, ніж закладено від початку, за рахунок стимулювання зон зростання за допомогою спеціальних вправ.

5. Дитячі Спортивні ПрограмиДля дітей адаптовані спортивні програми в рамках Методики Євмінова:
«Сила і витривалість» і «Гнучкість і рухливість», які вже через кілька місяців дозволять дитині демонструвати вражаючі результати своїх однолітків.

 

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93