Лікувальна фізкультура та сучасна ЛФК
за методом Євмінова для дітей та дорослих в Одесі

ЛФК

Заняття ЛФК (лікувальна фізична культура) для дорослих та дітей – це метод, який зводиться до виконання певних фізичних вправ з метою лікування, реабілітації та профілактики захворювань хребта.

 лфк инд

 

Займаючись ЛФК ви будете здорові, а також:

 • Мати гарну поставу
 • Струнким, красивим, підтягнутим
 • Мати гарну фігуру
 • Вміти знімати втому та напругу, накопичені за день
 • Налагоджувати роботу центральної нервової системи
 • Дбати про нормальну роботу всіх внутрішніх органі
 • Ніколи не знати, що таке біль у спині

Це можливо, якщо приділяти лише 15 хвилин на день будинку!
Або ви можете прийти на заняття до спеціально обладнаних залів ЛФК в Одесі до лікарів центру Євмінова. Ціна вас приємно здивує!


Навіщо займатися ЛФК?


Лікувальна фізкультура для хребта є дуже важливим заходом не тільки для відновлення та лікування хребта, але і як профілактика захворювань. А також одним із найефективніших засобів медичної реабілітації у ревматології, травматології, неврології та кардіології. Заняття ЛФК рекомендуються як дорослим, і дітям. Дуже часто ще у дитячому віці у людини розвивається сколіоз. Це викривлення хребта з різними формами. Може розвиватись остеохондроз. Іноді з'являються міжхребцеві грижі та інші захворювання опорно-рухового апарату.

Якщо залишити їх поза увагою, то вони будуть прогресувати, приносячи людині не лише дискомфорт, а й болючі відчуття. Щоб зупинити прогрес хвороби, необхідно періодично займатися спеціальною зарядкою для хребта на тренажері Бубновського та на профілакторі Євмінова.

Фахівці підберуть особливі вправи та допоможуть розробити кожен суглоб, хребець, м'яз.

Спеціальні програми для хребта в центрі Євмінова дозволяє уникнути безліч проблем з хребтом!

бубновский бубновски

І це не просто вправи для хребта, а це комплексний підхід до реабілітації всього організму, використовуючи для цього нескладні вправи.

 

Переваги виконання вправ на профілакторі в Центрі Євмінова в Одесі, під наглядом методиста та лікаря ЛФК:

 

 

- навантаження підбирається індивідуально (залежно від рівня фізичної форми) і може регулюватися не лише кількістю повторів та підходів, але й кутом нахилу панелі (чим менше кут нахилу, тим менше навантаження).
- під час виконання вправ опрацьовуються всі групи м'язів тіла – навантаження розподіляється так, що частина м'язів одержують статичне навантаження, інші – динамічне.
- за рахунок положення корпусу лежачи на панелі створюється спрямований тренінг певних груп м'язів.
стрейчінг м'язів уздовж хребта: створюється невелике витягування (дозоване, симетричне), що розвантажує хребет - немає травмуючого перетягування (як під час вертикальних висів).
знижено навантаження на суглоби.
- збільшення висоти міжхребцевих дисків у межах фізіологічної норми без травмування навколишніх тканин – сила земного тяжіння діє під кутом, на відміну вертикального вису (наприклад на турніку).
покращення дифузного живлення міжхребцевих дисків – для відновлення вмісту води в ядрі (еластичність хрящової тканини).


Варіанти проведення тренувань ЛФК:

 • Заняття ЛФК для дітей

 • Кінезіотерапія для дорослих

 • Індивідуальні заняття ЛФК

 • Групові тренування

 

 

Провідний лікар та методисти нашого центру підберуть найкращу програму лікування та реабілітації, а також профілактики. Вони навчать вас і поділяться своїм досвідом.

Використовуємо перевірені методи лікування хребта та суглобів. Лікар та інструктори допоможуть правильно виконати вправи і ви зможете їх виконувати самостійно в домашніх умовах.

Наприкінці курсу ЛФК ми складемо для пацієнта рекомендації щодо подальших занять на профілакторі Євмінова, у тренажерному залі чи інших заняттях фізкультурою та спортом.

Філії центрів Євмінова у місті Одесі запрошують вас та ваших дітей на заняття лікувальною фізкультурою, ЛФК – лояльна ціна, грамотні фахівці та трепетне ставлення до вашої проблеми та вашого часу не залишать вас байдужими.

 

 

Купуючи абонемент від 5 тренувань

надається знижка від 25%

 

ПРАВИЛА НАВІДАННЯ НАШИХ КАБІНЕТІВ:

 

1) Куплений абонемент діє протягом зазначеного терміну з дати його покупки.

2) Якщо ви записалися на певний час на процедуру і не прийшли, і не попередили адміністратора за 2 години - процедура вважається пройденою.

3) Просимо врахувати – час вашого запізнення скорочує тривалість вашого сеансу.

4) Після покупки абонементу ми рекомендуємо розписувати свої сеанси наперед, щоб ви могли планувати свій час (не більше 3х процедур).

 

Взаєморозрахунки:

1) Оплата вартості абонементу: перше відвідування оплачується як за разову процедуру, під час якої ви тестуєте та вирішуєте: чи підходить вам даний метод чи ні. Якщо вас все влаштовує – перше відвідування включається у вартість абонементу.

2) Повернення коштів за абонементи – перераховується як за разові відвідини.

3) Абонемент поширюється лише на одну особу.

4) Бронювання часу для сеансів наперед – лише після повної оплати абонементів.

5) Термін дії абонементу до 10 процедур – один місяць. Абонемент на 20 процедур – 2 місяці. Абонемент на 30 процедур – 3 місяці.

кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93