Петля Гліссона – універсальний тренажер для шиї

Навіщо шийний тренажер - Петля Гліссона?

 

Петля Глісона вважається ефективним шийним тренажером. Завдяки їй повертається гнучкість і рухливість шиї, вона стає гнучкою, зникають спазми і нормалізується кровотік. Тренажер призначений для дозованого та нетравматичного витягування шийного відділу хребта.

 

Ви відчуєте ефект відразу - при першому застосуванні!

 

Переваги шийного тренажера:
Виріб простий у використанні. Він призначений для використання в домашніх умовах, пристрій можна брати в тренажерний зал або працювати з ним у медичній установі. Для використання Петлі Гліссона не потрібна допомога та підтримка.
Виріб має високу ефективність. Завдяки роботі тренажера м'язи шиї міцнішають, нервові закінчення перебувають у нездавленому стані. Апарат підходить для людей, які ведуть сидячий спосіб життя, щоб створити м'язовий шийний корсет.


Петлі Гліссона

Ціна 435 грн.

(Персональне заняття зі спеціалістом центру Євмінова – 85 грн.)

петля Глиссона

Внимание:

На фото вказана комплектація до Профілактора Євмінова та у вартість петлі Гліссона не входить.

При придбанні Профілактора Євмінова - петля Гліссона входить до базової комплектації.

 

Також у нявності модель з еспандером - з ним можна займатися навіть без профілактора:

Петля с єспандером

Ціна 595 грн.

(Комплектація як на фото. Наявність уточнюйте)

 

Рекомендується відвідати центр Євмінова в Одесі та купити потрібну модель для коригування м'язів шиї індивідуально. Досвідчені фахівці готові допомогти з вибором та навчать роботі з шийним тренажем Євмінова.

 

При яких захворюваннях застосовують петлю Гліссона:
- остеохондроз у різних стадіях;
- для зниження дискового тиску;
- для розслаблення глибоких м'язів шиї;
- для тракції (витягування) шийного відділу;
- при підвивихах суглобів шийних хребців;
- при міжхребцевих грижах шийного відділу;
- при протрузіях (випинаннях) дисків у шийному відділі.


Ремені петлі охоплюють голову рівномірно праворуч, ліворуч, підборіддя і утворюють загальну лямку у верхній частині голови та кріпиться до точки опори. При помірній тракції (витяжці), міжхребцеві м'язи та зв'язки поступово розслабляються, збільшуються, і хребці шийного відділу хребта розходяться між собою.

У такому положенні звільняються від здавлювання міжхребцеві диски, що дуже важливо для їх відновлення - вони насичуються вологою та поживними речовинами. У момент розходження тіл хребців відбувається вивільнення міжхребцевих корінців нервових закінчень, що позитивно позначається при болях у шийному відділі, а також, після застосування Петлі Гліссона вивільняються хребетні артерії.

Якщо під час процедури почалося запаморочення, треба зняти петлю та не вставати зі стільця протягом 2-3 хвилин. Початковий етап становить 8-10 разів у кожній вправі. Відпочивати треба за 2-3 хвилини. Кількість рухів треба збільшити із зростанням. Програму занять має визначити лікар чи інструктор ЛФК.

Замовити Петлю Гліссона: +38 (098) 900-92-93

Проконсультуйтеся у лікаря перед покупкою петлі Гліссона

Методисти центру підберуть індивідуальний комплекс вправ на петлі Гліссона

 

Увага!

Рекомендуємо для використання оригінальний тренажер для шиї. Якщо Петля Гліссона виготовлена своїми руками – проконсультуйтеся у спеціаліста.

кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93