Заняття з петлею Гліссона в Одесі

Заняття з петлею Гліссона проводять сертифіковані тренери та реабілітологи наших центрів під контролем досвідченого лікаря-вертебролога.

При яких захворюваннях застосовують петлю Гліссона:

 • остеохондроз у різних стадіях
 • для зниження дискового тиску
 • для розслаблення глибоких м'язів шиї
 • для тракції (витягування) шийного відділу
 • при підвивихах суглобів шийних хребців
 • при міжхребцевих грижах шийного відділу
 • при протрузіях (випинання) дисків у шийному відділі

 

Кілька занять на петлі Гліссона будуть ефективними. Завдяки їм повертається гнучкість та рухливість шиї. Сенс полягає у зміцненні м'язів шиї - вона стає гнучкою, зникають спазми і нормалізується кровотік. Тренажер призначений для дозованого та нетравматичного витягування шийного відділу хребта.

 

Ви відчуєте ефект одразу – при першому застосуванні!

Пройдіть індивідуальне заняття з методистом центру Євмінова.

При помірній тракції (витяжці), міжхребцеві м'язи і зв'язки поступово розслабляються, збільшуються, і хребці шийного відділу хребта розходяться між собою.

У такому положенні звільняються від здавлювання міжхребцеві диски, що дуже важливо для їх відновлення - вони наповнюються вологою та поживними речовинами. В момент розходження тіл хребців відбувається вивільнення міжхребцевих корінців нервових закінчень, що позитивно позначається при болях у шийному відділі, також, після застосування петлі Гліссона вивільняються хребетні артерії.

 

Для кожного, хто звернувся до нашої медустанови, індивідуально розробляються заняття з петлею Гліссона. При виборі вправ обов'язково береться до уваги специфіка проблеми з шийним відділом хребта.

 

Перед початком заняття з тренажером петлею Гліссона необхідно підготувати м'язи. Інструктор круговими рухами масажує поздовжні спинні м'язи, прямуючи від верхньо-шийного до верхньо-грудного відділу хребта. Достатньо повторити дію 3-4 години. Потім ділянку прогладжують і повторюють розминання повільніше.

 

В'ятяжку петлею Гліссона починають з простих вправ, що розігрівають, поступово нарощуючи навантаження. Кожна дія пацієнта протягом усього лікувального заняття контролюється досвідченим інструктором.

 

Якого ефекту очікувати:

 • пройде біль у шиї та попереку;
 • усунеться скутість м'язів;
 • покращиться загальне самопочуття, концентрація уваги та сон за рахунок нормалізації кровопостачання головного мозку;
 • нормалізується тиск.

 

Ми запропонуємо індивідуальні заняття із петлею Гліссона за демократичною ціною в Одесі. Ви можете розраховувати на максимальну увагу до вашої проблеми та високу результативність запропонованої терапії.

 

Ви можете придбати тренажер для шиї - петлю Гліссона у наших магазинах або замовити додому поштою.

кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93