Кінезіотейпування м'язів та суглобів в Одесі

27.08.2

 

Ціна одноразової процедури кріплення тейпів складає 250-350 грн.

 

Кінезіотейпування – це революційний метод, розроблений японським лікарем спортивної медицини Кензо Касе, що забезпечує постійну підтримку м'язів та суглобів, що сприяє зменшенню болю та запалень. Кінезіотейпування також допомагає розслабленню перенапружених та втомлених м'язів та прискоренню природного процесу їх відновлення. При цьому, кінезіотейпування не обмежує свободу руху і дозволяє спортсменам продовжувати тренування та змагання у звичайному режимі, у той час як звичайні методи тейпування, такі як обмотування або перетягування, передбачають фіксацію суглобів та призначені лише для стабілізації та підтримки на змаганнях.

 Homem-Kinesio-200x300

Кінезіотейпування передбачає використання тейпів - еластичних клейких стрічок на бавовняній або синтетичній основі, покритих гіпоалергенним шаром, що клеїть, на акриловій основі, який активізується при температурі тіла. Вони здатні розтягуватися на 30-40% від своєї первісної довжини, що робить їх схожими на людську шкіру і м'язи за еластичністю.

27.08.1

Варто відзначити особливу структуру волокон таких тейпів, яка:

а) пропускає повітря, забезпечуючи «дихання» шкіри,

б) піднімає шкіру на мікроскопічному рівні, що покращує циркуляцію крові та лімфи,

в) сприяє відводу води/поту від тейпу, забезпечуючи його швидке висихання після тренування, плавання чи душу.

Залежно від матеріалу тейпів (х/б або синтетика) вони можуть носитися від кількох днів до тижня, без проблем витримуючи високий темп тренувань та/або змагань у будь-яких зовнішніх умовах, не втрачаючи своїх властивостей та забезпечуючи терапевтичний ефект 24 години на добу.

 

Механізм дії кінезіотейпування:

kinesio_skin

Функція м'язів не обмежується рухом частин тіла, вони також активно допомагають венозному кровообігу та руху лімфи. На відміну від кровоносної системи лімфатична немає свого серця — насоса, який би забезпечував рух лімфи. Рух лімфатичної рідини залежить від активності скелетних м'язів. Саме тому порушення функцій м'язів створює передумови виникнення низки інших симптомів. Отже, необхідно приділяти більше уваги відновленню функцій м'яза, щоб активізувати та прискорити процес загоєння травми.

З іншого боку, якщо м'яз травмований, то він запалюється і опухає, а це стискає і зменшує простір між шкірою і м'язом. Це призводить до погіршення відтоку лімфатичної рідини, яка необхідна для виведення продуктів розпаду пошкодженої тканини. Це стиснення також впливає на болючі рецептори, що знаходяться в дермі, які, у свою чергу, передають «сигнали дискомфорту» в мозок. Цей тип болю відомий як міалгія або м'язовий біль.

Кінезіотейпування суглобів і м'язів у дії - накладення кінезіо тейпу.

 

Залежно від стану пошкодженої ділянки кінезіо тейп можна накласти двома способами – у нерозтягнутій або розтягнутій формі:

1. У першому випадку, перед накладенням тейпа пошкоджений м'яз і шкіра над ним розтягуються. Це необхідно для розтягування м'язів та зв'язок пошкодженої ділянки тіла. Після накладання нерозтягнутого кінезіо тейпу шкіра, м'яз і зв'язки скорочуються і повертаються у вихідне положення, що призводить до формування складок шкіри. Таким чином, шкіра піднімається над м'язами та зв'язками, що створює додатковий внутрішньотканинний простір та полегшує лімфодренаж.

2. Якщо зв'язки або м'язи травмовані і нездатні до розтягування, використовується другий спосіб накладання - перед накладенням на шкіру кінезіо тейп розтягується. За рахунок своєї еластичності тейп скорочується і формує складки на шкірі і одночасно підтримує травмовану ділянку. Таким чином, незалежно від способу накладання кінезіо тейп піднімає шкіру над травмованими м'язами та зв'язками, забезпечує їм підтримку, зменшує біль та полегшує відтік лімфи. Еластичність тейпу створює додатковий тиск, який стимулює нервові рецептори, полегшуючи біль та посилюючи пропріорецепцію (функцію сенсорних систем, що забезпечують інформацією щодо позиції, розташування, орієнтації та руху тіла та його частин).

 

Метод кінезіотейпування м'язів та суглобів отримав широке визнання серед терапевтів та спортивних лікарів усього світу. В даний час кінезіо тейпи використовуються в лікарнях, поліклініках, реабілітаційних центрах, професійних спортивних командах, навчальних закладах. Коригувальні техніки включають механічні, лімфатичні, функціональні, фіксаційні. Кінезіо тейпи можуть використовуватися разом з іншими видами терапії, наприклад, кріотерапією, гідротерапією, масажем та електростимуляцією.

До кінезіотейпування існують і протипоказання. Насамперед це стосується людей похилого віку з чутливою, слабкою шкірою, а також людей із системними захворюваннями шкіри та її травмами. Збільшена тяга в одному напрямку може викликати на шкірі утворення здуття, мікротравм, синців або синців. Крім того, в деяких випадках стимуляція больових рецепторів шкіри може призвести до збільшення болю чи свербежу.

Однак у більшості випадків і при «стандартних» травмах метод кінезіотейпування може бути застосований спортсменами самостійно на підставі опису в спеціальних посібниках з кінезіо-тейпування та відео матеріалів, вільно доступних в Інтернеті. При специфічних травмах перед першим застосуванням методу краще проконсультуватися з фахівцем з кінезіотейпування, а надалі, залежно від думки фахівця, можливе самостійне застосування.

 

Ціна одноразової процедури кріплення тейпів складає від 300 до 450 грн.

 

Якщо вам потрібне кінезіотейпування м'язів, але ви ніколи не робили цю процедуру, краще не вдаватися до самодіяльності. Є високий ризик того, що без відповідного досвіду ви неправильно накладете тейпи та завдасте шкоди здоров'ю. Тому кінезіотейпування суглобів потрібно довірити професіоналу. Фахівець допоможе правильно підібрати тейпи для кінезіотейпування, після чого накладе їх на проблемну область та надасть відповідні рекомендації. Усі тренери пройшли навчання та мають практичний досвід. У нас найкращі ціни в Одесі на кінезійтерпірованіе.

 

Записуйтесь на прийом до спеціаліста за телефонами центру.

 

 

Записатися на кінезотейпування в Одесі: +38 (098) 900-92-93

 

кнопка магазин 

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, на масаж та на заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93