Індивідуальні та групові заняття ЛФК в Одесі


лфк инд

Сколіоз, остеохондроз, радикуліт, грижі міжхребцевих дисків, протрузії, сколіоз… Для лікування більшості хвороб хребта ви можете звернутися до однієї з філій лікувально-оздоровчого Центру Євмінова в Одесі.

Ми можемо запропонувати вам профілактичні, оздоровчі, спортивні та інші спеціальні програми. Кожному члену сім'ї ми забезпечимо індивідуальний підхід та підбір програми з урахуванням його стану, потреб, можливостей та поставлених цілей.

Індивідуальні заняття з інструктором
В основі лежить індивідуальний підхід і прийшовши на індивідуальне заняття, ви отримаєте масу відповідей на питання, пов'язані з лікуванням хребта, досвідчений методист підбере комплекс необхідних вправ, які ви зможете використовувати для зняття загострень і подальшого оздоровлення в домашніх умовах.

Уважний персонал, необхідне обладнання, приємна музика та комфортні умови – все це створює сприятливу атмосферу для вашого одужання.

Групові та індивідуальні заняття проводяться в малокомплектних групах, що сприяє максимальній увазі інструктора до кожного нашого пацієнта.

Записуйтесь на консультацію, і після огляду лікарем, починайте оздоровлення свого тіла.

Запис на групові заняття ЛФК із методистом

 кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93