Лікувати грижу в Одесі самостійно без операції

Майже кожна людина стикається з цією проблемою, зараз різні захворювання хребта вкрай поширені. Міжхребцева грижа, як правило, зустрічається у людей працездатного віку (25-45 років). При цій патології відбувається деформація фіброзного кільця, в якому з'являється розрив - через дефект, що утворився, випинається деяка частина драглистого ядра. Нерідко це захворювання закінчується інвалідизацією людини щодо молодого та працездатного віку, тому його необхідно діагностувати якомога раніше. Для цього важливо вчасно звернутися за допомогою до лікаря-вертебролога, який зможе встановити точний діагноз та рекомендувати ефективне лікування.

 

Симптоми, що залежать від локалізації грижі

Від того, де розвивається патологічний процес, залежать ознаки грижі хребта. Так, якщо хворобою уражений шийний відділ, спостерігаються такі симптоми:

- стрибки артеріального тиску;

- запаморочення;

- біль у плечі;

- біль у руці;

- почуття оніміння у пальцях рук;

- головні болі;

- поява порушень рівноваги та слуху, розладів зору – на ранніх стадіях патологічного процесу ці зміни оборотні;

- запаморочення.

 

Якщо ж захворювання розвивається у грудному відділі, пацієнт страждатиме від постійних болів у грудному відділі хребта та у внутрішніх органах – часто доводиться виключати наявність у хворого різних форм ІБС, пневмонії, плевриту, пухлин легень та середостіння. При огляді у таких хворих нерідко можна знайти кіфосколіоз чи сколіоз.

 

У разі, якщо грижа розвинулася в поперековому відділі, з'являться такі симптоми:

- почуття оніміння в області паху;

- у нозі (найчастіше вона локалізується на задній та бічній поверхні стегна, рідше – на передній);

- біль у стопі чи гомілки;

- біль у попереку протягом трьох місяців і більше;

- відчуття оніміння пальців на ногах.

У разі виникнення цих симптомів необхідно звернутися до лікаря для проходження діагностики та лікування. В іншому випадку можуть розвинутись серйозні проблеми зі здоров'ям.

Самостійно ставити собі діагноз, а також лікуватися не можна, адже симптоми міжхребцевої грижі збігаються з ознаками інших захворювань. Якщо хворобу запустити, можуть виникнути серйозні наслідки, аж до інвалідизації. Тільки досвідчений спеціаліст, провівши необхідну діагностику, зможе призначити правильне лікування.

 

Лікування міжхребцевої грижі без операції та тривалого періоду відновлення після неї – реальне завдання. Перед розробкою схеми терапії обов'язково приділяється увага діагностиці.

 

Які дослідження проходить пацієнт:

- лікар вивчає симптоми;
- вивчає анамнез;
- проводить фізикальне обстеження хребта та визначає центр локалізації больового синдрому.
- пацієнту призначаються точніші методи діагностики, наприклад - МРТ.

На основі отриманих результатів лікар ставить діагноз та призначає схему лікування міжхребцевої грижі. Ми запропонуємо найефективніші методи терапії, що дозволяють позбутися грижі без хірургічного втручання. Поспішайте звернутися до фахівців, якщо виявили перші симптоми захворювання. Чим раніше пацієнт почне лікування грижі, тим швидше вдасться одужати та знайти легкість рухів.

 

Запишіться на консультацію до лікаря-вертебролога в Одесі

Приймає лікар-вертебролог вищої категорії з 35-ти річним досвідом

Мисливий Володимир Володимирович

Мануальний терапевт, ортопед, травматолог.

За попереднім записом у адміністратора за телефоном: +38(098)-900-92-93

 кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93