Запитання та відповіді про Профілактор Євмінова та методику Євмінова

Топ питань про методику і Профілактора Євмінова

 

Відповідають на запитання досвідчений лікар нашого центру – вертебролог Мисливий Володимир Володимирович та автор методики – заслужений тренер України – Євмінов В'ячеслав Володимирович.

 

10 років роботи за комп'ютером привели до деформації шиї (вона висунута вперед). Чи можливо повернути хребці на місце за допомогою шийного тренажера?

Відповідь: Виконання вправ у шийному тренажері дозволяє зміцнити м'язи шиї за умов розвантаження. Під час занять відбувається поступове самоуправління хребців. Усі заняття проводяться після консультації лікаря та навчального заняття з Методики Євмінова.

 

Скільки потрібно приділяти часу на день для занять на дошці?

Відповідь: У середньому тривалість одного заняття від 5 до 15 хв за загальної кількості занять 3-4 десь у день; одне заняття 20-30 хвилин за кількості занять 2 десь у день. Перерва між заняттями не менше однієї години. Схема може змінюватися або доповнюватися залежно від рекомендацій лікаря та методиста.

 

Замучили болі від сідниці до п'яти. На МРТ діагноз: МР-ознаки статодинамічних порушень у вигляді випрямлення поясничного лордозу. Нестабільність у сегментах L3-L4. L4-L5/Дегенеративно-дистрофічні зміни нижньогрудного та поясничного відділів хребта, ускладнені протрузіями дисків Th12-L1.L1-L2.L2-L3.L3-L4.L4-L5 Стеноз хребтового каналу Набрякові зміни кісткового мозку в суміжних субхондральних відділах L5-S1 хребців праворуч - асептичний спонделіт (Modic I) Гемонгіома L5 хребця.

Відповідь: У Вашому випадку потрібна додаткова консультація з неврологічним оглядом та вивченням Ваших знімків. Без сумніву, одночасна наявність протрузій та нестабільності хребта є прямим показанням до занять з Методики Євмінова та потребує особливої уваги у підборі індивідуальної лікувальної програми. Основним застереженням до занять, за Вашими знімками, може бути гемангіома, якщо гемангіоми збільшуються до розмірів більш ніж 8-10мм рекомендують вертебропластику (Інститут нейрохірургії). До цього спостерігають МРТ кожні 12-18 місяців. Перед початком будь-яких занять на профілакторі з лікувальною метою необхідно обов'язково відвідати консультацію лікаря-вертебролога в Центрі Євмінова та пройти пробне заняття з інструктором ЛФК.

 

Зробивши томографію поясничного відділу хребта у сегменті l5-s1 е дорсальна протрузія міжхребцевого диска на 6 мм. У сегменті l4-l5 є циркулярна протрузія міжхребцевого диска на 4мм. У сегментіl1 l2-l3 - е протрузія міжхребцевих дисків по передньо-бічних контурах тіл хребців до 3мм. Поперекові м'язи спазмовані. Висновок: Дегенеративно-дистрофічні зміни поясничного відділу хребта. Поясніть будь ласка що це таке і як лікуватися.

Відповідь: Дегенеративно-дистрофічні зміни – (поступове руйнування, втрата функціональності частин тіла, органів, функцій внаслідок хвороби та порушення кровообігу); (так звань остеохондроз хребта). Страждають найчастіше міжхребцеві диски, що найбільше навантажуються. Все це ми можемо побачити на ваших знімках. До лікування підходять комплексно, залежно від періоду захворювання. Консервативне лікування включає медикаментозну терапію (протизапальні не стероїдні препарати, витамини групи В, симптоматична терапія), фізіотерапія, лікувальний масаж, плавання та основним методом є лікувальна фізкультура. Управи виконують з вихідних положень, що розвантажують хребет.

 

Записатись на прийом лікаря-вертебролога в Одесі: +38(098)900-92-93

Мене турбують болі в грудному відділі хребта, займаюся пілатесом, плаваю, але цього, на жаль, недостатньо. Зробила МРТ грудного відділу, результати такі: "На серії МР томограм зважених Т1 і Т2 у двох проекціях кіфоз помірно нерівномірно випрямлений. Висота міжхребцевих дисків на висоті кіфозу знижена, інших дисків досліджуваної зони збережена, сигнали від дисків досліджуваної. хребетного каналу звичайний, сигнал від структур спинного мозку (по Т1 і Т2) не змінений Форма і розміри решти тіл хребців звичайні, мінімально виражені дистрофічні зміни в тілах хребців. гіперінтенсивний по Т2 і Т1 ВІ), комірчастої структури, розмірами: 0,6 см; в діаметрі, 0,7 см. в діаметрі і 0,6 см. в діаметрі відповідно. Висновок: МР картина дегенеративних змін грудного відділу хребта. Діагноз, який поставив доктор невролог: "М54.6 Вертеброгенна торакодорсалгія з больовим м'язово-тонічним синдромами в стадії загострення. Гемангіоми тіл хребців Th3 Th8 Th12" Лікар, скажіть, будь ласка, чи можна мені займатися на профілакторі Євмінова? І чи потрібно?

Відповідь: Доброго дня, Олено! При гемангіоматозі не рекомендують процедури, що стимулюють кровообіг, це може призвести до збільшення гемангіом. До таких процедур належать масажі, фізіотерапія теплова, саунотерапія і т.д. Якщо гемангіоми збільшуються до розмірів більш ніж 8-10мм рекомендують вертебропластику (Інститут нейрохірургії). До цього спостерігають МРТ кожні 12-18 місяців. Щодо лікувальної фізкультури за Методикою Євмінова – є застереження, оскільки йде робота саме глибоких м'язів, які покращують кровообіг. Поки ми не маємо даних МРТ обстеження та інших відділів хребта, рекомендувати заняття заочно не в змозі.

 

Мені 27 років. Нарентген показало зміщення диска в поперековому відділі до 0,5 см. в описі: остеохондроз. ретролістез Л2-Л3, Л3-Л4. МРТ днями проходжу. Хотів дізнатися, чи дошка допоможе поставити хребець на місце? Можливо спочатку мануальник, а потім уже лфк?

Відповідь: Основним методом лікування листеза є лікувальна фізкультура, спрямована на зміцнення корсету м'язів навколо хребта. Маніпуляції мануальної терапії можуть збільшити нестабільність хребців та загострити ситуацію. На профілакторі Євмінова за умов розвантаження призначаються вправу зміцнення глибоких м'язів хребта. Процес тренування тривалий – відбувається поступове самоуправління хребців. Приходьте зі знімками на консультацію нашого вертебролога.

 

У мене в попереково-крижовому відділі хребта є грижі та протрузії. Зараз період загострення з болями, що віддають у ногу та пах. Чи можу я зараз займатися на профілакторі Євмінова.

Відповідь: Період загострення, що супроводжується запаленням вимагає медикаментозного лікування. Застосовують не стероїдні протизапальні препарати внутрішньо або у вигляді ін'єкцій, хондропротектори, знеболювальні гелі тощо. Лікування призначає лікар-вертебролог. ЛФК тимчасово обмежують на 5-12 днів. На Профілакторі Євмінова показано виконувати розвантаження хребта в анталгічній (протибольової) позі.

 

Мене часто мучить біль у попереку, а також у мене раніше був діагноз Скаліоз 2-го ступеня. Чи можу я пройти повне обстеження у Вашому центрі? (консультація, рентген, МРТ, діагноз).

Відповідь: Доброго дня, Катерино! У Центрі Євмінова консультує лікар вертебролог, рентген та МРТ проводять у діагностичних центрах міста.

 

Скільки коштує профілактор, висота (довжина) якого 235см.?

Відповідь: Ціни дивіться на нашому сайті.

 

Скажіть, будь ласка, де я можу купити профілактор у Молдові, і чи доставляєте ви поштою до Молдови.

Відповідь: Доставка профілактора Євмінова до Молдови зі складу: посилання тут

 

Мені в 1995 році була видалена грижа на 5 диску попереково-крижового відділу хребта розміром 9 мм. Чи можна займатися на дошці Євмінова?

Відповідь: Ми рекомендуємо заняття з Методики Євмінова на профілакторі вже через 3-4 місяці після операції. У Вас уже пройшло достатньо часу, відтоді відбулися зміни, необхідно виконати знімок МРТ та прийти з ним на консультацію вертебролога до центру Євмінова.

 

У чоловіка (59 років) розвинулися сильні болі в кульшовому суглобі лівої ноги, а також у колінному. Ми підозрювали коксартроз, але лікар одразу сказала, що це остеохондроз. Цей діагноз підтвердив і МРТ поперекового відділу. Питання в чому немає болів у спині? не помилковий чи діагноз?

Відповідь: Дуже часто, болі, що віддають у ногу, сідничну область, пах виникають через протрузі або гриж міжхребцевих дисків у поперековому відділі. Не виключено паралельне ураження та кульшових суглобів. Уточнити діагноз можна на консультації, попередньо вивчивши рентгенівські знімки кульшових суглобів, МРТ поперекового відділу та оглянувши пацієнта.

 

Чи можете відправити дошку в НЬЮ-ЙОРК І СКІЛЬКИ ЦЕ ВАРТІСТЬ?

Відповідь: Так, звичайно! У будь-яку точку нашої планети! Доставка профілакторів у зарубіжні країни: посилання тут.

 

У мене біль у шийному відділі, вже більше місяця, останні два дні загострення. Робила знімок мрт: протрузії будівлі С3 С4 С5 С6, остеофіти та ін. Які варіанти лікування і можете ви мені допомогти?

Відповідь: У Вашому випадку необхідна додаткова консультація з неврологічним оглядом та вивченням Ваших знімків. Без сумніву, одночасна наявність протрузій та остеофітів потребує особливої уваги у підборі індивідуальної лікувальної програми. Методика Євмінова дозволяють відновлювати структури міжхребцевих дисків, що сприяє самовідновленню дисків, за рахунок так званого «насосного механізму», - диск забезпечується живленням, відновлюється в обсязі. Досягнення такого результату означає, що після лікування хребет повною мірою буде здатним виконувати свої функції. Лікування за Методикою Євмінова проходить у кілька етапів із постійним коригуванням програми лікарем-вертебрологом. 1 Відновлювальний етап. Основне його завдання – зняти загострення, позбавити людину болю, прибрати м'язовий спазм, змінити режим живлення міжхребцевих дисків і підготувати глибокі м'язи, щоб перерозподілити навантаження з міжхребцевих дисків. 2. Зміцнюючий етап. На цьому етапі приділяється особлива увага зміцненню зв'язок і м'язів, що утримують хребетний стовп, щоб він міг вільно переносити щоденні навантаження, що виникають у житті будь-якої людини. 3. Підтримуючий етап. Його метою є підтримка хребта у хорошому функціональному стані та уповільнення процесів старіння та зносу міжхребцевих дисків за допомогою елементарного догляду за хребтом. Такий підхід передбачає, з одного боку, необхідність подолання періоду загострення під контролем фахівця, з іншого боку, можливість надалі самостійного догляду за хребтом вдома чи роботі. Перед початком будь-яких занять на Профілакторі з лікувальною метою необхідно обов'язково відвідати консультацію лікаря-вертебролога в Центрі Євмінова та пройти заняття з інструктором ЛФК.

 

Підкажіть будь ласка, на консультацію з ознайомчим заняттям потрібно приносити якісь довідки від лікаря (протипоказання)?

Відповідь: Дайте більше інформації про стан Вашого здоров'я.

 

Моїй мамі 85 років, але вона веде ще активне життя, працює на дачі. За останній рік сильно зігнулася вперед, все частіше бере паличку. Чи можна їй займатися методом Євмінова? З протипоказань - пахова грижа, була оперована 25 років тому і знову намічається. Чи є сенс консультуватись?

Відповідь: У центрі Євмінова проводяться консультації вертебрологу з наступним пробним заняттям, поєднання навантаження та розвантаження можна розрахувати відповідно до індивідуальних особливостей людини. Наявність пахвинної грижі є протипоказанням до занять. Проконсультуйтеся у хірурга, якщо він дозволить з такою грижею лікувальну фізкультуру, запишіться до Центру Євмінова на консультацію із пробним заняттям.

 

Близько року почалися болі під лівою лопаткою, віддіють у плечовий суглоб. Повернути рукою не можу, підняти вище плеча не можу, ніби застопорено у суглобі. Ніючий біль дістає ліктя, мізинця, середнього пальця. У нашій школі є 10 профілакторів. Чи можна мені займатися на них і які вправи можна виконувати? Як називається ця хвороба і можна від неї вилікуватися? Як?

Відповідь: Симптоми, що Ви описали, нагадують плече-лопатковий періартрит на тлі остеохондрозу шийного відділу хребта. Займатися на профілакторі можна, але через обмежені рухи у суглобі певні вправи на профілакторі доведеться виконувати з використанням «віжків». Для відновлення дисків у шийному відділі застосовують управи у Петлі Гліссона. Тому радимо виконати МРТ шийного відділу хребта, зробити кардіограму та записатись на консультацію лікаря з навчальним заняттям у нашому центрі Євмінова в Одесі за адресами: https://evminov.od.ua/kontakty

 

У мене болить спина в поперековому відділі з напругою м'язів та дуже неприємним дискомфортом. Десь місяць тому мене кинули на тренуванні по боротьбі і після цього болить ... Кажуть зміщення хребців, кілька разів вставляли, але ефект не на довго! Чи можна боротися після такого (це для мене дуже важливо)?

Відповідь: Після травми має бути відновлення. Для повного відновлення необхідно підібрати програму реабілітації, тим часом заняття спортом, фізичні навантаження мінімізуються або виключаються. Рекомендуємо виконати МРТ (магнітно-резонансну томографію) та звернутися до Центру Євмінова за консультацією.

 

Записатись на прийом лікаря-вертебролога в Одесі: +38(098)900-92-93

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93