Кінезіотерапія в Одесі
Розвантаження та розтяжка хребта
Зміцнення м'язів хребта

Це основний напрямок діяльності нашого лікувально-оздоровчого центру (також кінезітерапія, кінезотерапія) і буквально означає "лікування рухом".

У роботі ми використовуємо цей метод лікувального впливу. При відновленні пацієнтів після травм та операцій, при лікуванні болю в суглобах та хребті, ми робимо упор на активну, грамотно розроблену, поетапну та послідовну програму відновлення, яка впливають на причину захворювання та дозволяють вирішити багато проблем опорно-рухового апарату (болі у спині та суглобах, скутість, малорухливість, порушення координації та моторних навичок), а також створюють умови для швидкого одужання та реабілітації.

Кінезіотерапія в лікуванні болі у суглобах:
Болі у суглобах виникають з багатьох причин. Одна з них - недостатність зв'язкового апарату та слабкість м'язів: це призводить до того, що все навантаження лягає на суглоби та зв'язки. Завдяки кінезіотерапії ми посилюємо м'язовий апарат, наводимо його в тонус, що створює власний м'язовий корсет, посилює де-які м'язи та розтягує інші.

Ще одна причина болю - скутість суглоба: через недостатнє харчування суглобової капсули, хрящів, зв'язок і сухожилля. М'язи, які не працюють, менше "живляться": приплив крові менший, процес регенерації уповільнений. Як тільки суглоб починає працювати – організм спрямовує туди кров, і процеси відновлення йдуть активніше.

Кінезіотерапію, особливо, рекомендують для відновлення м'язового тонусу в післяопераційний та післяпологовий періоди.

Динамічні вправи:
На завершення кінезіотерапії, ми пропонуємо нашим пацієнтам різні комплекси динамічних вправ, які дозволяють безболісно та безпечно повернутися до звичного активного способу життя, почати або продовжити займатися тим чи іншим спортом, а також можемо скласти для пацієнта рекомендації щодо подальших занять на профілакторі Євмінова, у тренажерному залі або іншим заняттям фізкультурою та спортом.

По суті, кінезіотерапія - це навчання правильним рухам, які дозволять вам існувати в гармонії зі своїм тілом, не відчуваючи жодних фізичних нездужань. Але щоб чогось навчитися, необхідно докладати певних зусиль – а визначати їх слід лише кваліфікованому фахівцю. При збігу цих двох обставин вам забезпечено результат, який перевершує будь-які очікування.

Кінезіотерапія для дітей від 93 грн.

Кінезіотерапія для дорослих від 105 грн.

Індивідуальні заняття ЛФК від 199 грн.

 

кнопка магазин

перейти до магазину--->

 

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93