Лікування остеохондрозу в Одесі

Однією з рис остеохондрозу хребта, що посилює процес, є дуже широка його симптоматика. Захворювання може проявитися в різних частинах організму. Це можуть бути болі або оніміння в кінцівках, або порушення та болі у внутрішніх органах. Найчастіше людина аж ніяк не пов'язує біль у серці, порушення у роботі статевих органів, головний біль, біль і оніміння в ногах з остеохондрозом і взагалі з хребтом, займаючись «лікуванням» безпосередньо симптомів остеохондрозу з допомогою різноманітних знеболювальних засобів, всіляких рекламованих лікарських засобів , БАДів та інших методів. Але такий шлях лише посилює ситуацію. Остеохондроз продовжує свій розвиток, а використовувані способи лікування в кращому випадку просто не призводять до суттєвого поліпшення, крім тимчасово полегшують біль, а в гіршому випадку можуть ще більше нашкодити організму.

До основних симптомів остеохондрозу відносяться, насамперед болі та дискомфорт у спині.

Однак крім болю до проявів остеохондрозу належить таке:

1.Повышенная стомлюваність під час роботи, як фізичної, і розумової, порушення зору, запаморочення, біль голови.
2. Оніміння кінцівок (рук чи ніг), порушення чутливості, мерзлякуватість.
3. Біль у серці, в ребрах.
4. Відчуття грудки в горлі, колючі болі за грудиною.
5. Почуття ядухи, неповного вдиху.
6. Болі, що віддають у ноги, по ходу нервових стовбурів.
7. При ураженні поперекового-крижового відділу часті розлади з боку органів малого тазу – нетримання сечі, позиви до сечовипускання, різні сексуальні дисфункції.

Вже при появі першого болю або дискомфорту в хребті необхідно звернути особливу увагу на це нездужання. Адже остеохондроз може виявитися слабким або не виявитися взагалі досить довго. При цьому він продовжуватиме розвиватися у хребті, призводячи до деградації дедалі більшої кількості дисків. Тому своєчасне звернення до лікаря дозволить діагностувати остеохондроз на більш ранній стадії, що полегшить його лікування.

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93