Заняття на Профілакторі Євмінова он-лайн

Онлайн-тренери для всієї сім'ї. ЛФК для дітей та дрослих:

on-line1 on-line2 on-line3

Фахівці Центру Євмінова постійно працюють над підвищенням якості послуг, які вони пропонують клієнтам. І ця робота дозволила нам запровадити нову послугу: онлайн-кабінет. Це дозволяє отримати консультацію фахівців Центру Євмінова з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету, і відновити здоров'я хребта за програмою, розробленою за методом Євмінова.

 

Як отримати попередню або повторну консультацію лікаря та пробне заняття з інструктором з фізичної культури (ЛФК)?

Придбайте профілактичний курс лікування за однією з програм "Методу Євмінова" та замовте послуги, до яких входять онлайн-консультації з лікарем та заняття з інструкторами центру (кожна консультація триває не менше 20 хвилин). Таким чином ви можете регулярно займатися з інструктором ЛФК нашого центру та бути під дбайливою увагою досвідченого лікаря-вертебролога.

 

Що потрібно для користування сервісом "Онлайн-заняття ЛФК на Проілактора Євмінова": 

  • Персональний комп'ютер (ноутбук).
  • Підключення до Інтернету (широкосмуговий).
  • Веб-камера (мінімальна роздільна здатність 0.3 MPI).
  • Аудіосистема: мікрофон і аудіоколонки.
  • Особиста поштова скринька (e-mail).
  • На комп'ютері встановлено програмне забезпечення Skype.
  • Превентор знаходиться в полі зору веб-камери і повністю видно на екрані як по вертикалі, так і по горизонталі (веб-камера розташована вертикально до превентора на відстані приблизно 2-3 м).
  • Електронна версія МРТ хребта (якщо пацієнт проходить одну з програм лікування).
  • Електронні записи можна замовити на сайті МРТ; також можна зробити рентгенівські знімки, але вони дають менше інформації, оскільки на рентгенівських знімках видно лише хребці (кістки), а не м'які тканини (диски), які добре видно на МРТ (за рекомендацією лікаря!).

Якщо у вас є все необхідне і ви готові, ви можете замовити послугу "Онлайн-кабінет". Коли ви подаєте заявку по телефону або в месенджері, ваша сторінка з'явиться в Онлайн-кабінеті. Подайте заявку через форму замовлення на власній сторінці в Онлайн-кабінеті. Завантажте електронну версію МРТ хребта, яку ви надали до Центру Єфмінова, у свій особистий кабінет.

Після подачі заявки співробітник нашого центру зв'яжеться з вами по Skype, електронній пошті, месенджеру або по телефону.

 

Онлайн-тренер ЛФК - навчання на швидкості 100 Мбіт/с! Щоб допомогти вам вивчити спеціальну програму лікування, яку ми проводимо, правильно її виконувати та керувати послідовністю сеансів. Також, це можливість регулярних онлайн-занять у зручний для вас час. Кожна сесія триває щонайменше 20, а максимум 50 хвилин.

Надішліть запит на онлайн-консультацію та урок по месенджеру або зателефонуйте за телефоном: +380989009293 (Telegram, Viber).

Замовити консультації та заняття ЛФК за програмою "Метод Євмінова на Профілактрі Євмінова" можна по телефону +38-098-900-92-93

кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93