Як прибрати біль в спині та суглобах

В основі роботи наших центрів лежить комплексний підхід до лікування хребта і всього організму в цілому. Ми використовуємо перевірені і дієві методи лікування. І основним напрямком діяльності нашого Центру - це оздоровлення хребта і суглобів.

 

Як метод лікувальної фізкультури (кінезотерапії) для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта і суглобів використовуємо авторський метод В'ячеслава Євмінова - запатентований і затверджений МОЗ України.

Вправи в рамках методики виконуються на спеціальному ортопедичному тренажері – Профілакторі Євмінова.

Одеський центр Євмінова забезпечує кваліфіковане лікування і профілактику хвороб хребта.

 

Ми ефективно лікуємо:

сколіоз

остеохондроз

спондилолистез

радикуліт

артрит

артроз

грижі межхребцеві

протрузія

перекіс і зміщення таза

та інші захворювання хребта.

 

Для лікування більшості хвороб хребта ви можете звернутися до філії центру Євмінова в місті Одесі у всіх районах міста.

 

Ми пропонуємо: профілактичні, оздоровчі, спортивні та інші спеціальні програми для занять у залі та он-лайн. Кожному члену сім'ї ми забезпечимо індивідуальний підхід і підбір програми з урахуванням його стану, потреб, можливостей і поставлених цілей.

 

Уважний персонал, досвідчений лікар-вертебролог: лікар вищої категорії зі стажем роботи більше 30-ти років, сертифіковані методисти, оригінальне обладнання, комфортні умови для занять - все це створює сприятливу атмосферу для вашого якнайшвидшого одужання.

 

Групові та індивідуальні заняття проводяться в малокомплектних групах та он-лайн що сприяє максимальній увазі інструктора до кожного нашого пацієнта.

 

Щоб скористатися нашими послугами, запишіться на прийом, вибравши онлайн-форму на сайті або зателефонувавши за номером 098-900-92-93. Ми оперативно зв'яжемося з вами і узгодимо зручний час запису на прийом до вертебролога.

 

Програму лікування і профілактики захворювань хребта призначає фахівець. Кожному нашому пацієнту гарантований індивідуальний підхід, тому перед розробкою програми лікар ретельно вивчає скарги, анамнез і при необхідності призначає додаткові методи дослідження (рентгенографія, МРТ та інше). Це дозволяє розробити схему терапії, яка підходить конкретному пацієнту.

 

Під час всіх занять або сеансів процедур кожному дорослому і дитині буде приділено максимальну увагу. Результат терапії не змусить себе довго чекати, в чому ви можете переконатися самостійно. Найвигідніші ціни на медичні послуги в Одесі - ще одна перевага для тих, хто вибирає наші послуги.

 

  • Індивідуальний підхід.
  • Програми для всієї родини.
  • Лікарі, масажисти, інструктори та методисти центру пройшли спеціальне навчання за авторською методикою Євмінова у першоджерела.
  • Всі фахівці центрів володіють унікальним практичним досвідом і завжди орієнтовані на ваше одужання.

 

кнопка магазин

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93