Продукція МВК «Ляпко»

В мережі центрів Євмінова в Одесі представлена продукція медико-виробничої компанії «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоров'я. Аплікатори виготовлені з різних металів і призначені для впливу на шкіру людини.

Продукція МВК «Ляпко» є результатом об'єднання нетрадиційної медицини Сходу й сучасних технологій. Вона успішно застосовується в багатьох клініках, госпіталях, медичних установах, НДІ рефлексотерапії України.

img1

ВИКОРИСТАННЯ РІЗНОМЕТАЛЕВИХ ГОЛОК АПЛІКАТОРІВ Є НОВОЮ МЕТОДИКОЮ ТА ДОЗВОЛЯЄ:

  • підвищити працездатність і життєвий тонус, нормалізувати сон і обмін речовин;
  • провести лікування або профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем;
  • скоротити час повноцінного відновлення після черепно-мозкових травм, переломів, операцій, інсультів;
  • сприяти нормалізації гормонального балансу, обмінних процесів при ендокринних захворюваннях;
  • усунути статеві розлади з наступною нормалізацією статевих функцій у чоловіків і жінок; при лікуванні гінекологічних захворювань аплікатори сприяють усуненню запальних явищ і порушень оваріально-менструального циклу;
  • підвищити в 2–3 рази ефективність таких методів, як масаж, вушна та класична голкотерапія, мануальна й лазеротерапія, мікрохвильова резонансна терапія (при спільному або попередньому застосуванні).

Практично не маючи протипоказань і негативних побічних ефектів, аплікатори можуть застосовуватися в домашніх умовах, тому що є дуже простими у використанні. У світі немає аналогів аплІкаторам Ляпко, оскільки вони не мають рівних за ефективнІстю й отриманими результатами.

Уся продукція рекомендована МОЗ України до використання в медичній практиці, захищена українськими та міжнародними патентами, сертифікована відповідно до світових стандартів якості.

Продукція МПК Ляпко нагороджена багаточисленними дипломами і сертифікатами

Аплікатори визнані одними зі ста кращих товарів України

Медико-виробнича компанія Ляпко, як і її продукт, знаходяться в стадії динамічного розвитку і постійного самовдосконалення. Поліпшення технологій виробництва, вивчення наукових досягнень, розширення асортименту аплікаторів дозволяють займати позицію лідера в області оздоровлення людини за рахунок прихованих резервів організму з використанням природних ресурсів.

Ми цінуємо здоров'я кожного клієнта, тому індивідуальний підхід, професіоналізм персоналу та унікальність продукту є запорукою успіху в лікуванні багатьох хвороб.

Глобальна місія МПК Ляпко полягає в природному оздоровленні всіх людей на планеті. І компанія, на чолі з її лідером Миколою Григоровичем Ляпко володіє всім необхідним, щоб її досягти.

Мета компанії — зробити щасливим кожного свого клієнта і дати йому найцінніше, що тільки може бути — здоров'я.

 

Ви можете замовити будь-яку продукцію у наших менеджерів за телефоном: 098-900-92-93

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93