ЛФК - заняття для профілактики захворювань хребта в Одесі

 на профил

Увага!

  • Рекомендуємо перед початком будь-яких занять, особливо, на профілакторі Євмінова, з лікувальною метою, відвідати консультацію лікаря-вертебролога нашого центру і пройдіть навчальне, персональне заняття з тренером ЛФК.
  • Намагайтеся дотримуватися методичних рекомендацій лікаря, якщо ви займаєтеся за однією з лікувальних програм.
  • Використовуйте комплекси вправ, призначені вам, а не іншим людям, для лікування свого захворювання, навіть якщо у вас такий самий діагноз. Кожна людина зі своїми проблемами є унікальною. А займаючись за чужим призначенням, ви можете завдати шкоди своєму здоров'ю!

 лфк инд

1. Лікувальні програми – призначені для лікування різних захворювань хребта, таких як: сколіоз, остеохондроз, грижі дисків, протрузії, спондилолістез та інші. Заняття з лікувальних програм на профілакторі Євмінова знімають загострення, що характеризуються больовим синдромом, відновлюють функції хребта після травм та хірургічних втручань.

  • для зняття загострень та синдромів
  • при остеохондрозі шийного, грудного та поперекового відділів хребта
  • при протрузіях міжхребцевих дисків
  • при грижах міжхребцевих дисків
  • при нестабільності
  • при сколіозі
  • при порушеннях постави

космо лфк дети 1 

2. Оздоровчі програми

Основне їхнє призначення – профілактика захворювань хребта. Оздоровчі програми призначені для тих, хто дбає про своє здоров'я. Вони допоможуть вирішити проблему нестачі рухової активності тим, хто змушений багато часу проводити сидячи за столом, за комп'ютером, за кермом, і таким чином життя руйнує свій хребет.

Для тих, у кого робота пов'язана з великими та нерівномірними фізичними навантаженнями, заняття за оздоровчими програмами допоможуть зміцнити м'язи спини та забезпечити хребет надійним захистом. Також ці програми будуть корисні людям, які страждають від нервових навантажень та стресів.

 космо лфк дети космо лфк дети 1 Тренажер для стоп11

3. Спортивні програми

Заняття зі спортивних програм на профілакторі цілком здатні замінити заняття у тренажерному залі. Спеціально підібрані силові комплекси вправ дозволяють ефективно формувати корсет м'язів, розвивати витривалість. Існують також комплекси вправ на розвиток гнучкості та рухливості суглобів. Спортивні програми з методики В.В. Євмінова на профілакторі - ідеальний варіант для тих, хто хоче мати тренажерний зал удома.

Кожен вид спорту навантажує певний відділ опорно-рухового апарату, що часто призводить до травм та ушкоджень у цьому відділі. Згодом можуть виникати болі. Комплекси вправ за методикою Євмінова в рамках цієї програми підбираються з урахуванням стану хребта спортсмена, наявності травм та пошкоджень та спрямовані на їх усунення.

проф с гантел Intensiv

4. Спеціальні програми

Це низка програм, розроблених на вирішення специфічних завдань:

- Корекція фігури
- Збільшення зростання
- Для мам та майбутніх мам
- Офісні працівники
- Для тих, хто за кермом
- Анти-стрес

МЕ

5. Програми для дітей

В Одеському центрі Євмінова особлива увага приділяється проблемам порушень постави та хвороб хребта у дітей:

- лікування та профілактика сколіотичної постави;

- лікування та профілактика сутулості;

- Лікування та профілактика шийного, грудного, поперекового, S-подібного, C-подібного сколіозів.

 

Абонементи

Кинезітерапія для дітей

Кинезітерапія для дорослих

Индивідуальні заняття ЛФК

 кнопка магазин

 

Запис на консультацію до лікаря-вертебролога, масаж та заняття з тренером:
+38 (098) 900-92-93